Barracuda Networks

Barracuda Networks

Skuteczna ochrona sieci firmowej

Barracuda NG Firewall

ngRodzina rozwiązań zaprojektowanych do ochrony Twojej sieci, łatwej administracji oraz usprawnienia łączności pomiędzy poszczególnymi placówkami w oparciu o innowacyjny, autorski protokół VPN – TINA.

Ulotka Barracuda NG Firewall
Recenzja IT w Administracji Barracuda NG Firewall
Recenzja IT Professional Barracuda NG Firewall Recenzja Networld Barracuda NG Firewall

Barracuda Firewall

firewall-2Barracuda Firewall wykracza poza możliwości tradycyjnych firewalli oraz urządzeń UTM. Zapewnia silną ochronę sieci, wspartą gruntowną kontrolą aplikacji warstwy 7, bezpiecznym VPN oraz dostępem do szczegółowych danych o aktywności użytkowników.
Ulotka Barracuda Firewall

Barracuda Web Filter

web-filter-1Łatwe w użyciu rozwiązanie do filtrowania treści, blokowania aplikacji i ochrony przed spyware. Pozwala na automatyczne usuwanie spyware z zainfekowanych komputerów.
Ulotka Barracuda Web Filter

Barracuda Spam & Virus Firewall

spam-virus-firewallZintegrowane rozwiązanie zaprojektowane by chronić Twój serwer pocztowy przed spamem, wirusami, spoofingiem, phishingiem i atakami typu spyware w oparciu o 12 wszechstronnych warstw ochrony.

Ulotka Barracuda Spam Firewall
Ulotka Barracuda SpamVirus Firewall Vx DS US
Recencja IT w Administracji BarracudaSpam Virus Firewall

 Barracuda SSL VPN

sslvpn-2Rozwiązanie zaprojektowane z myślą o pracownikach mobilnych umożliwiające im bezpieczny i w pełni monitorowany, zdalny dostęp do wewnętrznych zasobów i aplikacji z poziomu przeglądarki www.

Ulotka Barracuda SSL VPN

Barracuda Web Application Firewall

waf-1Rozwiązanie przeznaczone do ochrony i optymalizacji obciążenia aplikacji sieciowych. Chroni przed atakami hakerów, próbami kradzieży danych, blokowania….
Ulotka Barracuda Web Application Firewall

Barracuda Load Balancer ADC

load-ballancerZapewnia dostępność serwerów dzięki równoważeniu ich obciążenia oraz ochronie przed atakami. W celu utrzymania połączenia używa adresów IP klienta lub informacji warstwy siódmej.
Ulotka Barracuda Load Balancer

Barracuda Link Balancer

link-ballancerOptymalizuje jednoczesne wykorzystanie wielu łącz internetowych takich, jak T1, T3, DSL i połączeń kablowych w celu zapewnienia ciągłego dostępu do Internetu, dzięki scalaniu łącz od jednego lub wielu dostawców usług internetowych.

Barracuda Backup Service

backup-server

Rozwiązanie do backupu umożliwiające łatwe tworzenie lokalnych kopii zapasowych i ich replikację na zewnętrzne nośniki jak również do chmury, przy jednoczesnej kontroli nad miejscem przechowywania backupu.
Ulotka Barracuda Backup

Barracuda Message Archiver

message-archiver-1

Kompletne rozwiązanie do archiwizacji poczty elektronicznej. Dzięki indeksowaniu wiadomości zapewnia użytkownikom i administratorom bezproblemowy i szybki dostęp do dowolnej wiadomości zapisanej w archiwum.

Barracuda Web Security FLEX

flex_thumb

To oparta o chmurę usługa pozwalające na filtrowanie treści. Umożliwia implementację reguł pozwalających na izolowanie użytkowników od zagrożeń i nieodpowiednich treści oraz oszczędza przepustowość łączy.

Barracuda Email Security Service

bess_thumb

Usługa w chmurze, która zabezpiecza pocztę elektroniczną. Rozwiązanie chroni wiadomości przychodzące i wychodzące przed najnowszymi odsłonami spamu, wirusów, robaków, phishingu i atakami typu DoS.

Materiały do pobrania:

ITProfesional – System kontroli dostępu
Barracuda NG Firewall F400 – TEST
Case Study_BS Staszow
Case Study_TOPAZ

  • STORMSHIELD

  • Barracuda Networks

  • Safetica DLP

  • Kingston Data Traveler

  • ShadowProtect

  • Acronis

  • Barracuda Backup Service