Partnerzy

Polecane produkty

Axence nVision

Monitorowanie sieci i zarządzanie zasobami IT
Monitorowanie i wizualizacja sieci
Audyt sprzętu i oprogramowania
Monitorowanie użytkowników
Ochrona danych przed wyciekiem
Zobacz więcej »

HWGroup

Monitorowanie warunków środowiska w pomieszczeniach IT
Czujniki temperatury
Czujniki wilgotności
Czujniki zalania
Czujniki dymu
Zobacz więcej»

Netasq

Kompleksowe zabezpieczenie sieci firmowej
Firewall
Antywirus i Antyspam
IPS (Intrusion Prevention System)
VPN (Virtual Private Network
Audyt podatności
Zobacz więcej»

Securedoc

Pełne bezpieczeństwo danych
Szyfrowanie danych i dysków

Szyfrowanie pamięci USB
Szyfrowanie nośników CD/DVD
Centralne zarządzanie w firmie
Zobacz więcej»

Firma Softil współpracuje z wiodącymi producentami i dystrybutorami w kraju i na świecie m.in. Microsoft, Axence Software, Kingston, Sage oraz z organizacjami zrzeszającymi przedsiębiorców i wspierającymi rozwój branży IT.

Firma Axence Software została założona w 2005 roku.
Z zaangażowaniem tworzy najwyższej jakości, innowacyjne oprogramowanie do kompleksowego zarządzania sieciami komputerowymi. Producent oprogramowania Axence nVision.
HWgroup Firma HW group, skupia się na projektowaniu i produkcji systemów monitorowania środowiskowego, kontrolerach z opcją zdalnego dostępu, zbieraniem danych o połączeniach telefonicznych (callaccounting), produktach typu embedded i innych wyspecjalizowanych rozwiązaniach pomiarowo-kontrolnych.
eset Firma ESET została utworzona w 1992 roku w Bratysławie (Słowacja). Od samego początku istnienia firma zajmowała się oprogramowanie antywirusowym. Segment IT dotyczący bezpieczeństwa sieciowego był miejscem gdzie zrealizowano praktyczne i teoretyczne doświadczenie założycieli.
kaspersky
Firma Kaspersky Lab została założona w 1997 roku. Obecnie jest czołowym producentem światowej klasy oprogramowania antywirusowego, antyspamowego oraz chroniącego przed atakami hakerów.
gdata Firma G Data Software Sp. z o.o jest liderem w zakresie bezpieczeństwa sieciowego, a także pionierem rozwiązań antywirusowych. 25 lat temu programiści firmy G Data stworzyli pierwszy program antywirusowy.
Synology jest dostawcą wyspecjalizowanych rozwiązań Network Attached Storage (NAS). Firma umożliwia przedsiębiorstwom zarządzanie danymi oraz ich zabezpieczanie i ochronę, bez względu na to, czy dostęp do nich jest uzyskiwany przez napęd flash, dysk lub architektury wielochmurowe. 
Firma QNAP oferuje dyski sieciowe i systemy macierzy dyskowych dla użytkowników domowych, średnich firm i wielkich przedsiębiorstw. Dzięki dużej różnorodności produktowej, każdy użytkownik jest w stanie dobrać odpowiednie urządzenie dla swoich potrzeb. Serwer NAS jest sprzętem umożliwiającym przechowywanie, dostęp i udostępnianie danych w bezpieczny sposób.
Firma StorageCraft Polska sp. z o.o. jest dystrybutorem rozwiązań amerykańskiej firmy StorageCraft Technology Corporation na terenie Polski. Specjalizuje się w rozwiązaniach do backupu i odzyskiwania danych. Siedziba StorageCraft Technology Corporation mieści się w Draper, Utah, w USA.
Acronis to wiodący producent rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, przywracania danych po awarii i bezpiecznego dostępu do danych dla użytkowników domowych, małych i średnich firm oraz przedsiębiorstw.
Xopero dostarcza nowoczesne rozwiązania do zabezpieczania danych przed ich utratą, skutkami ataków ransomware, awarii sprzętu i systemów.
 logo-netasq-stormshield-autoryzowany-partner-300 Europejski producent wielofunkcyjnych rozwiązań firewallowych klasy UTM do zabezpieczenia i monitorowania sieci lokalnych, które integrują w jednym urządzeniu  wszystkie niezbędne elementy ochrony.
fortinet Firma Fortinet jest pionierem i światowym liderem rynku zintegrowanych i akcelerowanych sprzętowo systemów zarządzania zagrożeniami – Unified Threat Management (UTM).
Barracuda Firma Barracuda Networks powstała w 2003 r. w USA i ma siedzibę w Campbell w Stanie Kalifornia. Firma posiada przedstawicielstwa w 12 państwach, a jej sieć dystrybucyjna składa się z ponad 100 dystrybutorów. Firmę tworzą dwa podstawowe filary Barracuda Central i Barracuda Labs.
Firma WatchGuard oferuje dostosowane do zagrożeń, bardzo wydajne i proste w użytkowaniu rozwiązania do zabezpieczania sieci z zakresu UTM i Next-Generation.
Winmagic Firma WinMagic – dostawca rozwiązań SecureDoc oferujących szyfrowanie danych na całej powierzchni dysków i nośników przenośnych z zastosowaniem uwierzytelnienia pre-boot.
smart media Firma SmartMedia to jeden z liderów polskiego rynku producentów specjalistycznego oprogramowania do zarządzania: majątkiem, należnościami i aktami.
ABBYY Firma ABBYY tworzy oprogramowanie językowe i wykorzystujące sztuczną inteligencję (AI), oferując pełną gamę rozwiązań i produktów z dziedziny rozpoznawania dokumentów, ich przekształcania i przechwytywania danych.
blancco Firma Blancco jest producentem oprogramowania do skutecznego usuwania danych z dysków twardych, nośników USB i telefonów.
sage Firma Sage jest jednym z największych dostawców rozwiązań ERP na świecie. (SageGroupplc) jest także światowym liderem wśród dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie, głównie dla małych i średnich firm.