Fortinet

Fortinet

Ochrona sieci firmowej


Fortinet
dostarcza rozwiązania zintegrowanego zarządzania zagrożeniami oraz ochrony wyspecjalizowanej by sprostać wyrafinowanym zagrożeniom bazującym na sieci i treści. Fortinet jest liderem rynkowym w bezpieczeństwie sieciowym, dostarczając platformy sprzętowe i oprogramowanie tworzone specjalnie do celów ochrony, które obecnie ochraniają ponad 100 000 klientów na całym świecie. Rozwiązania Fortinet poprawiają wydajność, zwiększają ochronę i przejrzystość jednocześnie redukując koszty.

Klienci każdej wielkości

Skonsolidowana architektura Fortinet pozwala klientom na wdrożenia szerokiej gamy w pełni zintegrowanych technologii, by nadążać za zmianami zachodzącymi w ich sieciach, aplikacjach i wśród użytkowników. Sprostamy wymaganiom klientów każdych rozmiarów, od globalnych dostawców usług przez duże przedsiębiorstwa po małe biura. Zapewniamy zintegrowaną ochronę, która adresuje zapotrzebowanie na wysoką wydajność, niezrównaną ochronę i zredukowane koszty. Fortinet pozwala organizacjom każdej wielkości cieszyć się korzyściami płynącymi z ochrony w czasie rzeczywistym.

Rozwiązania dla każdej technologii bezpieczeństwa

Platformy FortiGate® zapewniają kompletną ochronę w postaci jednego rozwiązania: firewall, intrusion prevention system (IPS), VPN, traffic shaping, antywirus, antispyware, antyspam, web filtering, i kontrola aplikacji (np.: IM and P2P). Urządzenia FortiWifi™ dodają zintegrowany  bezprzewodowy  access point 802.11, by wspierać oddziały firm, wdrożenia POS w sklepach detalicznych, telepracowników z szerokopasmowym Internetem czy elastyczną ofertę dostawców usług. Dzięki temu, że wszystkie wspomniane technologie funkcjonują na podstawie jednej licencji na urządzenie, organizacje mogą wdrażać wybrany zestaw funkcjonalności by uzupełnić istniejący system bezpieczeństwa czy rozszerzać go we własnym tempie bez dodatkowych inwestycji w sprzęt czy oprogramowanie.

Bezpieczeństwo w każdym sektorze

W świecie łączności, każda organizacja potrzebuje rozwiązania które zapewni ochronę sieci, treści i aplikacji bez obniżania dostępności sieci. Klienci firmy Fortinet należą do różnych sektorów, wymienić tu można edukację, usługi finansowe, organizacje rządowe, służbę zdrowia, produkcję, handel detaliczny i inne.

Produkty

Zintegrowane rozwiązania bezpieczeństwa

Zarządzanie i raportowanie

Ochrona punktów końcowych

Bezpieczna sieć WLAN

Wyspecjalizowane rozwiązania bezpieczeństwa

  • STORMSHIELD

  • Barracuda Networks

  • Safetica DLP

  • Kingston Data Traveler

  • ShadowProtect

  • Acronis

  • Barracuda Backup Service