O firmie

Polecane produkty

Axence nVision

Monitorowanie sieci i zarządzanie zasobami IT
Monitorowanie i wizualizacja sieci
Audyt sprzętu i oprogramowania
Monitorowanie użytkowników
Ochrona danych przed wyciekiem
Zobacz więcej »

HWGroup

Monitorowanie warunków środowiska w pomieszczeniach IT
Czujniki temperatury
Czujniki wilgotności
Czujniki zalania
Czujniki dymu
Zobacz więcej»

Netasq

Kompleksowe zabezpieczenie sieci firmowej
Firewall
Antywirus i Antyspam
IPS (Intrusion Prevention System)
VPN (Virtual Private Network
Audyt podatności
Zobacz więcej»

Securedoc

Pełne bezpieczeństwo danych
Szyfrowanie danych i dysków

Szyfrowanie pamięci USB
Szyfrowanie nośników CD/DVD
Centralne zarządzanie w firmie
Zobacz więcej»

Informacje o firmie

WYBRANI KLIENCI…
OFERTY PRACY

SOFTIL jest szczecińską firmą informatyczną założoną w 2011 roku, która oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa i zarządzania zasobami IT.  Specjalizujemy się w bezpieczeństwie świadcząc usługi  z zakresu szyfrowania, backupu, ochrony sieci, ochrony antywirusowej, itp.

Od początku działalności naszą ambicją jest oferowanie Klientom wysokiej jakości produktów i usług informatycznych połączonych z doradztwem w zakresie innowacyjnych technologii.

baner2Jesteśmy firmą, która wyrosła z potrzeby dynamicznie rozwijającego się w Polsce rynku usług informatycznych. Na rynku wyróżnia nas wysoka jakość usług, bogate doświadczenie oraz indywidualne podejście do Klienta. Potrafimy efektywnie łączyć specjalistyczną wiedzę z szeroką gamą produktów informatycznych i umiejętnie wykorzystywać zachodzący pomiędzy nimi efekt synergii.

Podstawą naszej działalności jest kompleksowa obsługa informatyczna firm i instytucji państwowych. Świadczymy usługi z zakresu wsparcia serwisowego, administracji sieci komputerowych i audytów informatycznych.

Oferujemy m.in.:

  • Sprzedaż oprogramowania
  • Sprzedaż sprzętu IT
  • Audyt sprzętu IT
  • Audyt legalności oprogramowania
  • Usługi serwisowe
  • Projektowanie i administracja sieci komputerowych
  • Outsourcing IT
  • Doradztwo i szkolenia

Specjalizujemy się również w zakresie audytów legalności oprogramowania. Nasi specjaliści porządkują wszystkie kwestie dotyczące oprogramowania okresowo lub monitorują całą infrastrukturę informatyczną Klienta na bieżąco. Wymiernym efektem naszych działań jest zabezpieczenie przed sankcjami finansowymi oraz redukcja kosztów związanych z zakupem i aktualizacją oprogramowania.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w kraju, która oferuje nowoczesne rozwiązania informatyczne dla biznesu. Nasze produkty i usługi kierujemy do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw bez względu na branżę, w jakiej działają. Dostarczamy polskim menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązania ułatwiające skuteczne prowadzenie biznesu. Współpracujemy z wiodącymi producentami i dystrybutorami w Polsce i na świecie.