Praca

Monitorowanie i wizualizacja sieci
Audyt sprzętu i oprogramowania
Monitorowanie użytkowników
Ochrona danych przed wyciekiem
Zobacz więcej »

HWGroup

Monitorowanie warunków środowiska w pomieszczeniach IT
Czujniki temperatury
Czujniki wilgotności
Czujniki zalania
Czujniki dymu
Zobacz więcej»

Netasq

Kompleksowe zabezpieczenie sieci firmowej
Firewall
Antywirus i Antyspam
IPS (Intrusion Prevention System)
VPN (Virtual Private Network
Audyt podatności

Securedoc

Pełne bezpieczeństwo danych
Szyfrowanie danych i dysków

Szyfrowanie pamięci USB
Szyfrowanie nośników CD/DVD
Centralne zarządzanie w firmie

W związku rozwojem firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. handlowych – Branża IT
Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych i obsługę dotychczasowych (m.in. po przez telemarketing)
  • Zrozumienie potrzeb klientów i wybór właściwego rozwiązania z naszej oferty
  • Przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
  • Współorganizowanie działań marketingowych
  • Udział w szkoleniach i konferencjach organizowanych przez firmę
  • Współpraca z partnerami
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekujemy od Ciebie:

  • umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych
  • znajomości technik sprzedaży i obsługi klienta
  • bardzo dobrej obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • ambicji i chęci uczenia się
  • samodzielności i pomysłu na rozwój własnych kompetencji
  • głowy pełnej pomysłów i asertywności w ich wyrażaniu
  • zdolności do pracy w zespole
  • profesjonalnego podejścia do wykonywanych obowiązków
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość i doświadczenie w branży informatycznej będzie dużym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie w formie podstawy i premii od sprzedaży
  • Szkolenia i kursy doskonalące umiejętności
  • Stałe godziny pracy (poniedziałek – piątek)
  • Pracę w młodym zespole
  • Atmosferę, która nigdy nie pozwoli Ci myśleć o pracy jak o przykrym obowiązku

Oferty (CV z aktualny zdjęciem oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres info@softil.pl

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Softil S.c. dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883)”.