ABBYY FineReader

ABBYY FineReader

Oprogramowanie ABBYY FineReader PDF umożliwia profesjonalistom maksymalne zwiększenie wydajności w cyfrowym środowisku pracy. Wyposażone w – opartą na sztucznej inteligencji – najnowszą technologię OCR oprogramowanie FineReader firmy ABBYY ułatwia dygitalizację, odzyskiwanie, edycję, zabezpieczanie, udostępnianie i współpracę przy dowolnego rodzaju dokumentach w tym samym przepływie pracy. Teraz, dzięki ograniczeniu czynności administracyjnych, pracownicy przetwarzający informacje mogą jeszcze wydajniej wykorzystać swoją wiedzę.

Broszura ABBYY Fine Reader 15
Lista funkcjonalności ABBYY Fine Reader 15

Najważniejsze funkcje produktu:

Edytuj i organizuj dokumenty PDF

Pracuj z dowolnym dokumentem o genezie cyfrowej lub digitalizowanym w równie wydajny sposób. Uzyskaj dostep do tekstów, tabel, całego układu dokumentu PDF i edytuje je bez dodatkowych etapów konwersji.

Zabezpieczaj i podpisuj dokumenty PDF

Zwiększ bezpieczeństwo podczas udostępniania i przechowywania dokumentów PDF. Stosuj i weryfikuj podpisy cyfrowe, redaguj dane wrażliwe, usuwaj dane ukryte i zarządzaj dostępem do dokumentów PDF.

Porównuj dokumenty w rożnych formatach

(tylko wersja FineReader Corporate) Szybko identyfikuj różnice miedzy dwiema wersjami dokumentu, nawet jeśli
jeden z nich lub obydwa to nieprzeszukiwane skany. Eksportuj zmiany w przejrzysty sposób w formie komentarzy w dokumencie PDF lub śledzenia zmian w dokumencie Word, aby udostępniać dokumenty lub współpracować przy nich z innymi osobami.

Automatyzuj procedury dygitalizacji i przetwarzania

(tylko wersja FineReader Corporate) Wykorzystaj narzędzia do automatyzacji, aby usprawnić powtarzające się rozpoznawanie
tekstu (OCR) lub konwertować wiele dokumentów na przeszukiwane dokumenty PDF i PDF/A lub do edytowalnych formatów, takich jak Microsoft Word, Excel i innych.

Współpracuj przy dokumentach PDF i zatwierdzaj je

Dziel się pomysłami, poznawaj opinie zespołu i zatwierdzaj dokumenty. Używaj narzędzi do dyskusji i podejmuj decyzje bezpośrednio w dokumentach PDF zaznaczając fragmenty, komentując i rysując w dokumencie.

Twórz i przetwarzaj dokumenty PDF

Konwertuj dokumenty w dowolnych formatach plików lub papierowe na przeszukiwane dokumenty PDF zgodne ze specyfikacja ISO, albo przetwarzaj dokumenty PDF do do formatów Microsoft Word® i Excel® w celu umożliwienia zaawansowanej edycji.

Digitalizuj dokumenty i skany za pomocą OCR

Digitalizuj dokumenty papierowe i umożliwiaj przeszukiwanie zeskanowanych dokumentów w celu przechowywania i szybkiego, niezawodnego odzyskiwania albo natychmiastowego ponownego użycia i edycji. Wykorzystaj oparta na sztucznej inteligencji, wiodącą na rynku technologie OCR firmy ABBYY w cyfrowym środowisku pracy.

Pracuj bezproblemowo, korzystaj ac z uniwersalnego narzędzia PDF

Korzystaj z prostego i nieskomplikowanego interfejsu użytkownika oraz wysokiej jakości wyników. Zwiększ wydajność codziennej pracy, redukując liczbę używanych aplikacji i eliminując konieczność wykonywania tej samej pracy dwukrotnie.

 

 

  • STORMSHIELD

  • Barracuda Networks

  • Safetica DLP

  • Kingston Data Traveler

  • ShadowProtect

  • Acronis

  • Barracuda Backup Service