Platforma szkoleniowa z zakresu cyberbezpieczeństwa – Axence SecureTeam

Polecane produkty

Axence nVision

Monitorowanie sieci i zarządzanie zasobami IT
Monitorowanie i wizualizacja sieci
Audyt sprzętu i oprogramowania
Monitorowanie użytkowników
Ochrona danych przed wyciekiem
Zobacz więcej »

HWGroup

Monitorowanie warunków środowiska w pomieszczeniach IT
Czujniki temperatury
Czujniki wilgotności
Czujniki zalania
Czujniki dymu
Zobacz więcej»

Netasq

Kompleksowe zabezpieczenie sieci firmowej
Firewall
Antywirus i Antyspam
IPS (Intrusion Prevention System)
VPN (Virtual Private Network
Audyt podatności
Zobacz więcej»

Securedoc

Pełne bezpieczeństwo danych
Szyfrowanie danych i dysków

Szyfrowanie pamięci USB
Szyfrowanie nośników CD/DVD
Centralne zarządzanie w firmie
Zobacz więcej»

Platforma Axence SecureTeam obejmuje m.in. moduły szkoleniowe dostosowane merytorycznie pod kątem polskich realiów, testy, a także mechanizmy analityczne wskazujące osoby i zespoły w organizacji, które są najbardziej podatne na ataki. Nowe rozwiązanie, jako platforma typu “security awareness” stanowi rozszerzenie klasycznego podejścia do szkoleń i rozwoju kompetencji m.in. o mechanizmy kształtowania wśród pracowników pozytywnych nawyków wspierających cyberbezpieczeństwo organizacji, a także budowania świadomości w zakresie potencjalnych ryzyk i zagrożeń. Szkolenia prowadzone są przez uznanego eksperta, który w ciekawy sposób dzieli się konkretnymi przykładami i licznymi poradami.

SecureTeam stanowi odpowiedź na dzisiejsze wyzwania w obszarze cyberbezpieczeństwa – w wymiarze typowo ludzkim. Jest to o tyle istotne, że wykorzystywanie socjotechniki pozwala cyberprzestępcom omijać nawet najbardziej zaawansowanie systemy bezpieczeństwa IT. Edukacja w zakresie bezpiecznej pracy w Internecie staje się niezbędnym elementem architektury bezpieczeństwa. Konieczność uświadamiania pracowników i nauki cyberbezpieczeństwa wprowadzają liczne normy tj. ISO27001 czy regulacje sektorowe jak Krajowe Ramy Interoperacyjności czy Ustawa o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa.

Dzięki Axence SecureTeam menadżerowie mają możliwość oceniania poziomu wiedzy i zaangażowania w organizacji, a działy IT mogą łatwo zidentyfikować luki w wiedzy i złe nawyki, a w następstwie szybko wdrożyć procedury naprawcze.

W ramach platformy Axence SecureTeam dostępnych jest m.in.: 65 lekcji z zakresu cyberbezpieczeństwa , 17 testów weryfikujących wiedzę, aktualne informacje o najnowszych zagrożeniach i sposobach ataków, a także statystyki i raporty wskazujące osoby oraz zespoły najbardziej podatne na ataki.

Jak działa platforma SecureTeam?

Trener prowadzący szkolenie:

Jakub Staśkiewicz – trener, audytor, ethical hacker posiadający ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży IT zdobyte na stanowiskach technicznych, menedżerskich oraz audytorskich. Od 2011 związany z branżą cybersecurity. Posiada m.in. certyfikaty CEH oraz ISO27001 Lead Auditor.

Zakres tematyczny:

Dostępna jest także wersja demonstracyjna, która umożliwia 30-dniowy dostęp do 5 lekcji dla administratora i 3 dodatkowych użytkowników.
Skontaktuj się z nami i poproś o wersję testową: tel. 91 434 15 44, e-mail: info@softil.pl.

Kategorie: Aktualności