Ochrona danych osobistych z automatyczną kopią zapasową w chmurze – Kingston DataTraveler Locker+ G3

Polecane produkty

Axence nVision

Monitorowanie sieci i zarządzanie zasobami IT
Monitorowanie i wizualizacja sieci
Audyt sprzętu i oprogramowania
Monitorowanie użytkowników
Ochrona danych przed wyciekiem
Zobacz więcej »

HWGroup

Monitorowanie warunków środowiska w pomieszczeniach IT
Czujniki temperatury
Czujniki wilgotności
Czujniki zalania
Czujniki dymu
Zobacz więcej»

Netasq

Kompleksowe zabezpieczenie sieci firmowej
Firewall
Antywirus i Antyspam
IPS (Intrusion Prevention System)
VPN (Virtual Private Network
Audyt podatności
Zobacz więcej»

Securedoc

Pełne bezpieczeństwo danych
Szyfrowanie danych i dysków

Szyfrowanie pamięci USB
Szyfrowanie nośników CD/DVD
Centralne zarządzanie w firmie
Zobacz więcej»

Chroń swoje dane osobiste dzięki pamięci Kingston® DataTraveler® Locker+ G3. Jej użycie to bezpieczna i wygodna metoda ochrony rachunków, wyciągów bankowych i innych poufnych dokumentów za pomocą szyfrowania sprzętowego oraz hasła, które stanowią podwójną warstwę zabezpieczeń danych. Po 10 nieudanych próbach logowania pamięć jest blokowana i formatowana, dzięki czemu użytkownicy mogą mieć pewność, że ich dane będą bezpieczne nawet w przypadku zgubienia lub kradzieży pamięci.

dtlpg3_mod1_main_imageOpcjonalną funkcją pamięci Traveler Locker+ G3 jest kopia zapasowa w chmurze. Użytkownicy mogą korzystać z opcji automatycznego wykonywania kopii zapasowych danych przechowywanych w pamięci DataTraveler Locker+ G3 w usłudze Google Drive™, OneDrive (Microsoft®), Amazon Cloud Drive, Dropbox lub Box, dzięki czemu dane będą bezpieczne w przypadku zgubienia lub kradzieży pamięci.

Interfejs USB 3.0 umożliwia osiągnięcie szybkości odczytu 30MB/s i zapisu 10MB/s, a więc szybkości 2–3 razy większej niż szybkość urządzeń poprzedniej generacji, dzięki czemu można o wiele szybciej przesyłać bezpieczne dane.

Każdy może w prosty sposób skonfigurować pamięć DataTraveler Locker+ G3 i korzystać z niej, ponieważ nie jest wymagana instalacja żadnej aplikacji. Niezbędne oprogramowanie i zabezpieczenia są wbudowane. Pamięć działa w systemach Windows i na komputerach Mac, co pozwala uzyskać dostęp do plików na różnych platformach bez konieczności instalowania programu na każdym używanym komputerze.

Wytrzymała metalowa obudowa chroni pamięć przed upadkami, uderzeniami i wstrząsami, a wbudowane kółko na klucze pozwala w wygodny sposób zabrać ze sobą dane w każde miejsce. Nasadka jest mocowana z tyłu pamięci, przez co się nie zgubi.

Atuty pamięci DataTraveler Locker+ G3 to pięcioletnia gwarancja, bezpłatna pomoc techniczna i legendarna niezawodność produktów firmy Kingston®.

  • Łatwe użytkowanie — nie jest wymagane instalowanie aplikacji
  • Szyfrowanie sprzętowe i zaawansowana ochrona hasłem
  • Opcja automatycznej kopii zapasowej w chmurze, dzięki której zawsze i wszędzie można uzyskać dostęp do swoich danych
  • Możliwość indywidualizacji przy użyciu własnego logo i/lub plików cyfrowych

Więcej informacji…

Kategorie: Aktualności