V Mazowiecki Konwent Informatyków

Polecane produkty

Axence nVision

Monitorowanie sieci i zarządzanie zasobami IT
Monitorowanie i wizualizacja sieci
Audyt sprzętu i oprogramowania
Monitorowanie użytkowników
Ochrona danych przed wyciekiem
Zobacz więcej »

HWGroup

Monitorowanie warunków środowiska w pomieszczeniach IT
Czujniki temperatury
Czujniki wilgotności
Czujniki zalania
Czujniki dymu
Zobacz więcej»

Netasq

Kompleksowe zabezpieczenie sieci firmowej
Firewall
Antywirus i Antyspam
IPS (Intrusion Prevention System)
VPN (Virtual Private Network
Audyt podatności
Zobacz więcej»

Securedoc

Pełne bezpieczeństwo danych
Szyfrowanie danych i dysków

Szyfrowanie pamięci USB
Szyfrowanie nośników CD/DVD
Centralne zarządzanie w firmie
Zobacz więcej»

W dniach 5-6 listopada zapraszamy wszystkich profesjonalistów IT reprezentujących mazowieckie jednostki administracji publicznej do Hotelu Rewita WDW Rynia w Białobrzegach na V Mazowiecki Konwent Informatyków. Spotkanie ma na celu stworzenie platformy wymiany doświadczeń i przybliżenie najważniejszych zagadnień dotyczących IT w sektorze. Wydarzenie zostało objęte patronatem Ministerstwa Gospodarki, GIODO, UKE oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika.

Monitorowanie kluczem do bezpieczeństwa IT

W dobie coraz częstszych i śmielszych ataków hakerskich na podmioty z sektora publicznego, osoby odpowiedzialne za utrzymanie bezpieczeństwa infrastruktury IT w urzędach muszą na bieżąco aktualizować swoją wiedzę o dostępnych sposobach obrony. Udział w Konwencie jest ku temu świetną okazją. Uczestnicy konferencji dowiedzą się m.in., że jedną ze skutecznych metod zapobiegania wyciekom danych i zainfekowaniu komputerów jest wdrożenie nowoczesnego systemu monitorowania i zarządzania siecią.

Pierwszego dnia wydarzenia o godz. 11:15 Magdalena Wąsik z Axence przedstawi prezentację „Bezpieczeństwo IT w organizacji: oprogramowanie do monitorowania infrastruktury teleinformatycznej”, podczas której opowie o korzyściach z posiadania takiego rozwiązania jak Axence nVision.

Informacje organizacyjne

Koszt uczestnictwa w V Mazowieckim Konwencie Informatyków wynosi 490 złotych i obejmuje materiały konferencyjne, pełne wyżywienie, zakwaterowanie oraz imienny certyfikat uczestnictwa w wydarzeniu. Więcej informacji można znaleźć na stronie WWW przygotowanej przez organizatora, miesięcznik IT w Administracji.

Kategorie: Aktualności