Szybki backup we wrześniu tańszy w pakiecie

Polecane produkty

Axence nVision

Monitorowanie sieci i zarządzanie zasobami IT
Monitorowanie i wizualizacja sieci
Audyt sprzętu i oprogramowania
Monitorowanie użytkowników
Ochrona danych przed wyciekiem
Zobacz więcej »

HWGroup

Monitorowanie warunków środowiska w pomieszczeniach IT
Czujniki temperatury
Czujniki wilgotności
Czujniki zalania
Czujniki dymu
Zobacz więcej»

Netasq

Kompleksowe zabezpieczenie sieci firmowej
Firewall
Antywirus i Antyspam
IPS (Intrusion Prevention System)
VPN (Virtual Private Network
Audyt podatności
Zobacz więcej»

Securedoc

Pełne bezpieczeństwo danych
Szyfrowanie danych i dysków

Szyfrowanie pamięci USB
Szyfrowanie nośników CD/DVD
Centralne zarządzanie w firmie
Zobacz więcej»

 top-main-wrzesniowe-pakiety-V-676

Od 1 do 30 września 2014 tworzenie i szybkie przywracanie backupu z technologią ShadowProtect dostępne jest w formie trzech promocyjnych pakietów. Nowa oferta umożliwia firmom sektora SMB pełną ochronę stacji roboczych i serwerów nawet do 1000 zł taniej niż przy zakupie osobnych licencji.

W ramach nowej promocji  oferujemy rozwiązania ShadowProtect w trzech pakietach kierowanych do firm sektora SMB. Dystrybutor rozwiązań do tworzenia i szybkiego przywracania kopii zapasowych przygotował pojedynczy pakiet dedykowany ochronie desktopów i dwa warianty oferujące dodatkowo ochronę serwera. Co zawierają i ile można na nich zaoszczędzić?

Pierwsza z opcji promocyjnych zawiera 3 licencje programu ShadowProtect Desktop. Inwestycja w pakiet to oszczędność 200 zł netto w stosunku do standardowych cen. Administratorom szukającym dodatkowo ochrony serwera dystrybutor sugeruje pakiet drugi, obejmujący 10 licencji ShadowProtect Desktop i 1 licencję ShadowProtect Server. Wybór pakietu zostawi w kieszeni przedsiębiorcy aż 1000 zł netto. Tyle samo zaoszczędzą klienci sięgający po pakiet przeznaczony dla administratorów Windows Small Business Server (SBS). Trzeci wariant promocji to ponownie 10 licencji dla ochrony kluczowych stacji roboczych i dodatkowo 1 licencja ShadowProtect Small Business Server.

Klient może nabyć dowolną ilość każdego z pakietów dopasowując ofertę StorageCraft Polska do własnej infrastruktury. Przykładowo chroniąc sieć kilkudziesięciu desktopów i kilku serwerów za pomocą pakietów klient może zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych. Dodatkowo rozważając zakup pakietu warto pamiętać, że technologia ShadowProtect działa w oparciu o własny sterownik Microsoft VSS – jedyny na rynku sterownik VSS w pełni certyfikowany przez firmę Microsoft.

Więcej szczegółów na temat wrześniowych pakietów oraz samej technologii szybkiego backupu z ShadowProtect będzie można poznać 19 września w Krakowie na konferencji „Jak skutecznie chronić i przechowywać dane”.

 Warunki promocji:

  • 3 licencje ShadowProtect Desktop
    Laptopy zarządu wymagają niezawodnych kopii zapasowych? W pakiecie oszczędzisz 200 zł.
  • 10 licencji ShadowProtect Desktop + 1 licencja ShadowProtect Server
    Pełna ochrona serwera i 10 stacji roboczych z rabatem 1000 zł to idealna opcja dla małych i średnich firm.
  • 10 licencji ShadowProtect Desktop + 1 licencja ShadowProtect Small Business Server
    Twójserwer działa w oparciu o Windows SBS? Dajemy Ci dedykowany backup i ochronę 10 kluczowych stacji roboczych, a Ty oszczędzisz 1000 zł.

Jedno jest pewne – tej promocji dział finansów Ci nie zapomni!

Którą opcję wybierasz? Zadzwoń 91 434 15 44 lub napisz sprzedaz@softil.pl

O firmie StorageCraft Technology Corporation
StorageCraft Technology Corporation, która w tym roku obchodzi 10 lecie istnienia od początku specjalizuje się 
w oprogramowaniu do tworzenia kopii zapasowych danych. W swoich rozwiązaniach StorageCraft skupia się na minimalizowaniu czasu potrzebnego na przywracania systemów IT do działania po awarii. Pomagają w tym liczne technologie,  stosowane w rozwiązaniach ShadowProtect firmy StorageCraft – m.in. chronione patentami HeadStart Restore®, VirtualBootTM, inteligentFTPTM czy ShadowStreamTM. W Polsce za dystrybucję produktów tej firmy odpowiada StorageCraft Polska (www.stc-polska.pl).

Kategorie: Aktualności