NETASQ/STORMSHIELD z nagrodą Produkt Roku 2014 magazynu Networld

Polecane produkty

Axence nVision

Monitorowanie sieci i zarządzanie zasobami IT
Monitorowanie i wizualizacja sieci
Audyt sprzętu i oprogramowania
Monitorowanie użytkowników
Ochrona danych przed wyciekiem
Zobacz więcej »

HWGroup

Monitorowanie warunków środowiska w pomieszczeniach IT
Czujniki temperatury
Czujniki wilgotności
Czujniki zalania
Czujniki dymu
Zobacz więcej»

Netasq

Kompleksowe zabezpieczenie sieci firmowej
Firewall
Antywirus i Antyspam
IPS (Intrusion Prevention System)
VPN (Virtual Private Network
Audyt podatności
Zobacz więcej»

Securedoc

Pełne bezpieczeństwo danych
Szyfrowanie danych i dysków

Szyfrowanie pamięci USB
Szyfrowanie nośników CD/DVD
Centralne zarządzanie w firmie
Zobacz więcej»

NETASQ_Networld

W najnowszym plebiscycie Produkt Roku Networld, redakcja magazynu wybrała najlepsze produkty 2014 roku. Rozwiązanie STORMSHIELD znalazło się wśród zwycięzców.

W najnowszym plebiscycie Produkt Roku Networld, redakcja magazynu wybrała najlepsze produkty, których wspólną cechą jest wysoka wydajność, funkcjonalność, innowacyjność i opłacalność. Rozwiązanie STORMSHIELD, które otrzymało nagrodę Produkt Roku Networld, według redakcji ,,doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie polityka bezpieczeństwa wymaga ochrony sieci na najwyższym poziomie(…) STORMSHIELD plasuje się na najwyższej półce rozwiązań do kompleksowego zabezpieczania sieci”.

STORMSHIELD to 9 urządzeń, przeznaczonych do wszechstronnego zabezpieczenia sieci firmowych – od tych niewielkich, po rozbudowane sieci korporacyjne. Nowe urządzenia STORMSHIELD wspierają protokół IPv6 na poziomie konfiguracji sieci, routingu, obiektów, DHCP oraz filtrowania Firewalla z IPS. STORMSHIELD udostępnia również full SSL VPN, pozwalający na pełny dostęp do zasobów firmy poprzez dedykowanego klienta SSL VPN z poziomu systemu iOS, Windows lub Android. Dodatkowo urządzenia STORMSHIELD pozwalają na automatyczny backup i archiwizację plików konfiguracyjnych do chmury NETASQ lub na serwer klienta.

Elementem wyróżniającym STORMSHIELD jest integracja zapory sieciowej (Stateful Prevention Firewall) z modułem IPS (Intrusion Prevention System) na poziomie jądra systemu operacyjnego. Tak głęboka integracja dwóch kluczowych modułów pozwala na uzyskanie wysokiej wydajności podczas analizy całego pakietu, a więc jego nagłówka i zawartości. W ten sposób urządzenia STORMSHIELD spełniają dwa najważniejsze oczekiwania klientów wobec tego typu urządzęń – skutecznie eliminują niebezpieczny ruch oraz zapewniają wysoką wydajność skanowania.

Kategorie: Aktualności