Czy wiesz, co się dzieje w Twojej sieci? – ADRA NDR wie!

Polecane produkty

Axence nVision

Monitorowanie sieci i zarządzanie zasobami IT
Monitorowanie i wizualizacja sieci
Audyt sprzętu i oprogramowania
Monitorowanie użytkowników
Ochrona danych przed wyciekiem
Zobacz więcej »

HWGroup

Monitorowanie warunków środowiska w pomieszczeniach IT
Czujniki temperatury
Czujniki wilgotności
Czujniki zalania
Czujniki dymu
Zobacz więcej»

Netasq

Kompleksowe zabezpieczenie sieci firmowej
Firewall
Antywirus i Antyspam
IPS (Intrusion Prevention System)
VPN (Virtual Private Network
Audyt podatności
Zobacz więcej»

Securedoc

Pełne bezpieczeństwo danych
Szyfrowanie danych i dysków

Szyfrowanie pamięci USB
Szyfrowanie nośników CD/DVD
Centralne zarządzanie w firmie
Zobacz więcej»

Czy wiesz, co się dzieje w Twojej sieci? Czy wiesz, co znajduje się na laptopach, telefonach czy tabletach podłączanych przez użytkowników do sieci firmowej? Czy masz pewność, że są bezpieczne? Nie ryzykuj, ADRA NDR Ci pomoże! Urządzenia NDR serii ADRA są odpowiedzią firmy QNAP na ukierunkowane oprogramowanie typu Ransomware.

Aplikacja ADRA NDR została zaprojektowana z myślą o szybkim testowaniu i badaniu sieci, integrując wiele funkcji wykrywania, analizy i reagowania. Może wykrywać oprogramowanie ransomware w sieciach lokalnych lub blokować podejrzane działania, aby pomóc przedsiębiorstwom i firmom w zapobieganiu wyciekom poufnych danych i ograniczaniu rozprzestrzeniania się oprogramowania ransomware w sieci lokalnej.

„Po prostu instalując oprogramowanie QNAP ADRA NDR, możesz zmienić przełączniki QGD w urządzenia do cyberbezpieczeństwa. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, ADRA NDR może proaktywnie lokalizować i automatycznie blokować podejrzane aktywności w sieci lokalnej za pomocą szybkiego skanowania i pułapek zagrożeń. Wszystkie te i inne funkcje pomagają chronić prywatne i poufne dane na serwerze NAS i serwerach w sieci lokalnej przed złośliwymi atakami”. powiedział Frank Liao, menedżer produktu QNAP.

Atakujący celują w szczególności w urządzenia pamięci masowej, o których wiadomo, że przechowują cenne dane osobiste i biznesowe. Jako wiodący dostawca serwerów NAS, firma QNAP zgromadziła specjalistyczną wiedzę o cyberbezpieczeństwie i stworzyła rozwiązanie ADRA NDR, które można zainstalować w przełącznikach PoE QGD-1600P i QGD-1602P. To rozwiązanie zapewnia zaawansowaną ochronę każdego serwera NAS firmy QNAP oraz innych urządzeń w sieci lokalnej. Ukierunkowane funkcje wykrywania aktywności ransomware w oprogramowaniu ADRA NDR (w tym selektywna kontrola Threat Watch) identyfikują wrogie działania na wcześniejszych etapach ataku bez wpływu na wydajność sieci. Po wykryciu ataków przeprowadzana jest dalsza analiza w celu określenia odpowiedniej polityki odpowiedzi, takiej jak poddanie kwarantannie zaatakowanych klientów i zapewnienie, że nie wpłynie to na inne osoby w sieci lokalnej.

Dzięki możliwości zarządzania i funkcjom PoE, modele QGD-1600P i QGD-1602P mogą zastąpić istniejące przełączniki dostępowe, które są bezpośrednio podłączone do urządzeń końcowych, dodając funkcje bezpieczeństwa bez zmiany oryginalnej infrastruktury sieciowej. Wrogi ruch do i z podłączonych urządzeń końcowych jest selektywnie sprawdzany i analizowany w celu określenia poziomu zagrożenia w celu automatycznego blokowania lub ręcznego przetwarzania. Porty 10GbE i 2,5GbE urządzenia QGD-1602P służą jako szybkie łącza do przełączników agregujących lub NAS, zwiększając wydajność topologii sieci.

Kluczowe specyfikacje

  • QGD-1602P-16G: Obsługuje 80-110 urządzeń wykrywających, procesor Intel® Atom®, 18 portów sieciowych (8 portów RJ45 2.5GbE, 8 portów RJ45 Gigabit, 2 porty 10GbE SFP+), porty RJ45 z PoE, całkowity budżet mocy PoE 370 W
  • QGD-1602P-8G: Obsługuje 50-80 urządzeń wykrywających, procesor Intel® Atom®, 18 portów sieciowych (8 x RJ45 2.5GbE, 8 x RJ45 Gigabit, 2 x 10GbE SFP+), RJ45 z PoE, całkowity budżet mocy 200 W PoE
  • QGD-1600P-4G: Obsługuje 1-50 urządzeń wykrywających, procesor Intel® Celeron®, 16 portów sieciowych (14 portów Gigabit RJ45, 2 porty combo 1GbE SFP/RJ45), porty RJ45 z PoE, całkowity budżet mocy PoE 360 W

Zapytaj o cenę:
e-mail: sprzedaz@softil.pl, tel. 91 434 15 44

Kategorie: Aktualności