Acronis

Acronis

Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych oraz do odzyskiwania danych po awarii

1acronis


Acronis Disk Director 11 HomeAcronis Disk Director 11 Home
to zupełnie nowa wersja najbardziej uniwersalnego programu do zarządzania dyskami dostępnego na rynku. To niezwykle łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia partycji dysków twardych oraz do zmiany rozmiaru, przenoszenia i scalania partycji bez ryzyka utraty danych. Program oferuje zaawansowane nowe funkcje, takie jak obsługa systemu Windows 7, obsługa dysków dynamicznych i GPT, rozkładanie woluminu na kilku dyskach i wiele innych.

 

2acronis

Acronis Backup and Security 2010Acronis Backup & Security 2010 to dostępny w ramach subskrypcji, w pełni funkcjonalny pakiet do ochrony komputerów domowych. Zabezpiecza on komputery przed zagrożeniami wewnętrznymi mogącymi spowodować utratę danych, a także przed zagrożeniami zewnętrznymi, które mogą doprowadzić do uszkodzenia danych i systemu.

 

 

3acronis

Acronis True Image Home 2012 Komputer jest narażony na wiele niebezpieczeństw — przypadkowo usunięte pliki, wirusy systemowe, awarie dysku twardego… Niezbędne jest kompleksowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych. Rozwiązanie szybkie, skuteczne i niewiarygodnie proste w obsłudze. Właśnie dlatego stworzono program Acronis True Image Home 2012

 

 

4acronis

Acronis True Image Home 2011 zapewnia pełną ochronę ważnych danych — w tym zdjęć, filmów, muzyki, dokumentów i aplikacji — umożliwiając ich łatwe odzyskanie w przypadku każdej awarii. W intuicyjnym graficznym interfejsie użytkownika można łatwo określić miejsce i częstotliwość tworzenia kopii zapasowych komputera. Kopie danych z dysku twardego tworzy się w kilku prostych krokach, nie przerywając pracy. W przypadku utraty ważnego pliku lub potrzeby odzyskania jego wcześniejszej wersji można łatwo cofnąć się w czasie i go przywrócić.

 

 

5acronis

Acronis True Image Home 2010 — proste, a jednocześnie uniwersalne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii — to znakomita odpowiedź na potrzeby użytkowników indywidualnych. Jest to wyjątkowy program dla użytkowników indywidualnych, który łączy w sobie pełen zestaw zaawansowanych funkcji z przystępną ceną i łatwą obsługą.

 

 

6acronis Acronis Disk Director 11 Advanced Server to produkt służacy do przeprowadzania zaaawansowanych operacji na dyskach. Acronis w pełni obsługuje system Windows Server 2008 R2 (włącznie z wersją Microsoft Small Business Server) jak również poprzednie wersje systemów Windows. Zapewnia dynamiczne dzielenie, łaczenie, rozszerzanie, kopiowanie i przenoszenie partycji Windows oraz minimaluzje przestoje. Można przeprowadzać zaawansowane zadania edycji dysków, takie jak odzyskiwanie ważnych obszarów danych dysku oraz wyszukiwanie i zapisywanie informacji, które zostały utracone podczas awarii oprogramowania i sprzętu lub ataków wirusów.

 

7acronis

Acronis Disk Director 11 Advanced Workstation to potężne narzędzie do zarządzania dyskami twadymi zapewniające efektywną pracę stacji roboczych. Program w pełni obsługuje system Windows 7 i Windows Vista oraz Windows XP. Umożliwia dynamiczne dzielenie, łączenie, rozszerzanie, kopiowanie i przenoszenie partycji Windows minimalizująć przestoje.

 

 

8acronis

 Acronis Backup and Recovery 11 Niezależnie od tego, jak duża jest Twoja firma, program Acronis Backup & Recovery 11 ma wszystko, czego potrzeba do skutecznej ochrony danych i systemów bez względu na ich lokalizację.

 

 

 

9acronis (1)

Acronis Backup and Recovery 10  Zaawansowane rozwiązanie do tworzenia i przywracania kopii zapasowych z centralnym zarządzaniem dla serwerów i stacji roboczych pracujących w średnich i dużych sieciach.

 

 

 

10acronis (1)

Acronis vmProtect 6 dzięki zastosowaniu interfejsu VMware vStorage API for Data Protection (VADP) umożliwia zdalne bezagentowe tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie maszyn wirtualnych na jednym lub kilku hostach ESX(i).

 

 

 

13acronis

Acronis Recovery for MS SQL Server – oferuje powszechnie znaną technologię tworzenia kopii zapasowych baz danych, znacznie redukując czas przywracania danych oraz pozwalając organizacjom na szybkie wznowienie pracy.

 

 

 

14acronis

Acronis Recovery for Microsoft Exchange W przypadku awarii serwera Exchange liczy się każda sekunda. Nie ma rozwiązania szybszego ani bezpieczniejszego od programu Acronis Recovery for Microsoft Exchange.

 

 

  • NETASQ/ STORMSHIELD

  • Barracuda Networks

  • Safetica DLP

  • Kingston Data Traveler

  • ShadowProtect

  • Acronis

  • Barracuda Backup Service